Aktuālie darba piedāvājumi

Vakance: Kurzemes reģionālās nodaļas jurists /-e

Dienests izsludina konkursu uz vakanto Kurzemes reģionālās nodaļas jurista /-es amatu (darbinieka amata vieta uz nenoteiktu laiku).

Galvenie amata pienākumi:

Juridiskā atbalsta sniegšana nodaļā, Dienesta pārstāvība tiesās (t.sk., procesuālo dokumentu tiesām sagatavošana).

Pretendentam izvirzītās prasības:

  • otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība tiesību zinātnē,
  • ne mazāk kā divu gadu pieredze jurista amatā,
  • valsts valodas prasme augstākajā līmenī,
  • labas prasmes darbā ar MS Office programmu,
  • prasme orientēties dienesta darbību regulējošos tiesību aktos un dienesta sniegtajos pakalpojumos,
  • spēja strādāt augstas darba intensitātes apstākļos un patstāvīgi plānot savu darba procesu,
  • prasme apkopot un analizēt liela apjoma informāciju un pielietot praksē teorētiskās zināšanas.

Piedāvājam:

  • darba vietu Liepājā, Graudu ielā 27/29,
  • darbu dinamiskā organizācijā un profesionālā kolektīvām,
  • atalgojumu atbilstoši 9.mēnešalgu grupai un sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam.

Pretendentiem pieteikuma vēstules dalībai konkursā, norādot motivāciju, dzīves gaitas aprakstus (CV) un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas līdz 2017. gada 2. jūnijam sūtīt Personāla daļai, Rīgā, 11. novembra krastmalā 31, vai elektroniski uz e-pastu: konkurss@vzd.gov.lv, tālrunis uzziņām 67038614.

Saistītie resursi