Valsts zemes dienesta darbinieces augsti novērtētas Laba servisa kustības kampaņā

Valsts zemes dienesta darbinieces augsti novērtētas Laba servisa kustības kampaņā
Ceturtdien, 7. decembrī, Valsts kanceleja svinīgajā ceremonijā godināja valsts pārvaldes darbiniekus, kuru atsaucību klientu apkalpošanas jomā augsti novērtējuši iedzīvotāji.

Starp visaugstāk novērtētajiem iestāžu darbiniekiem iekļuvušas arī Valsts zemes dienesta Daugavpils klientu apkalpošanas centra konsultante Anna Urbanoviča un Valsts zemes dienesta Vidzemes reģionālās nodaļas klientu apkalpošanas konsultante Tamara Adamoviča (Tamara Adamovich).

Tieslietu ministrijas valsts sekretārs Raivis Kronbergs atzīmē: “Apkalpošanas kultūrai ir ārkārtīgi liela nozīme, ne vien tāpēc, ka tas tiešā veidā ietekmē vērtējumu par pašu iestādi, bet arī veido attieksmi pret valsts pārvaldi kopumā, tāpēc esam patiesi lepni un gandarīti, ka Tieslietu ministrijas padotības iestādē strādā darbinieki, kuru atsaucību, cilvēcību un labas apkalpošanas spējas augsti novērtējusi mūsu sabiedrība. Paldies arī Valsts kancelejai par šādu iniciatīvu un kampaņas rīkošanu, ļaujot mums ieraudzīt pašus labākos jomas speciālistus, kā arī iedvesmoties no viņu panākumiem.”

Fotogrāfijas iespējams aplūkot šeit.

Video iespējams aplūkot šeit.

 

 

Ziņa publicēta 07.12.2017

Saistītie resursi